O nás

Jsme pracovité baby, které se rozhodly vyrábět, šít, tvořit nejprve pro vlastní potěšení, ale později i pro ostatní. Začaly jsme v dávné minulosti háčkovanými ubrusy v touze je prodávat na západ. Touha zůstala snem a po tom, co jsem já autorka vyrostla z puberty, jsem pomalu pomáhala mé tvořilce, nasytit její chutě a posílat její výtvory dál do světa. Jedna z nás se snaží, aby to klapalo kolem a ve volných chvílích vyrábí a druhá je zcela ponořena do výroby.

V roce 2013 jsem rozeběhly drobný prodej svíček. Jenže je to jen sezónní záležitost. Moje tvořilka se od obyčejných svíček dostala až ke krásně zdobeným a barevně prolnutým kouskům. Vyzkoumala kdy se co přidává, jak se správně barví, který parafín jak pracuje, čím zdobit a vše ozvláštnit atd.

Jakmile nás svíčky přestaly úplně naplňovat, zkusily jsme výrobu bižuterie - naušnic, přívěsků. Být v tomto směru originální je pořád těžší, ale i tak jsme udělaly a stále děláme radost spouspě z Vás. Nejvíce našeho času však zabere šití a výroba dekorací.

Momentálně je naší hlavní denní náplní výroba látkových tašek, sáčků na potraviny, obalů na knihy, ubrusů, prostírání, ozdob do vlasů, oblečení v dětském sortimentu. Většinou máme co kus originál.

Těšíme se, že se k nám budete vracet.

Jana a Jana :)

Nově jako MOJJA